Porozumienia 2014 PZW Kielce

 • Okręg PZW w Białej Podlaskiej - porozumienie na wody górskie i nizinne

   
 • Okręg PZW w Białymstoku - porozumienie na wody górskie i nizinne

   
 • Okręg PZW w Bielsku-Białej - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Członkowie zawierających porozumienie Okręgów po wniesieniu w macierzystym Okręgu składki członkowskiej oraz składki na zagospodarowanie i ochronę wód (składka okręgowa) mają prawo do wykupienia 50% składki okręgowej w Okręgu zawierającym porozumienie. Członkowie Okręgu Kielce wnoszą składkę okręgową w wysokości 60- zł na wody nizinne, 70-zł na wody nizinne i górskie. Członkowie Okręgu Bielsko-Biała wnoszą składkę okręgową w wysokości 56-zł.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: dopłata

 • Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody nizinne

  Porozumienie zawarte na zasadzie wniesienia w macierzystym okręgu składek okręgowych tylko na wody nizinne.
 • Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Członkowie zawierających porozumienie Okręgów po wniesieniu w macierzystym Okręgu składki członkowskiej oraz składki na zagospodarowanie i ochronę wód (składka okręgowa) mają prawo do wykupienia 50% składki okręgowej w Okręgu zawierającym porozumienie. Członkowie Okręgu Kielce wnoszą składkę w Okręgu Częstochowa w wysokości 55-zł, członkowie Okręgu Częstochowa wnoszą składkę w Okręgu Kielce w wysokości 56-zł.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: nizinne i górskie

 • Okręg PZW w Jeleniej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

   
 • Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

   
 • Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Członkowie umawiających się Okręgów po wniesieniu w macierzystym Okręgu składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód mają prawo wykupienia składek okręgowych uprawniających do połowu ryb na terenie Okręgów zawierających porozumienie. Członkowie Okręgu kieleckiego dokonują opłaty składki w wysokości 50 zł, natomiast członkowie Okręgu katowickiego opłaty składki w wysokości 56 zł.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: dopłata

 • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

   
 • Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne

  Porozumienie zawarte na zasadzie wniesienia w macierzystym okręgu składek okręgowych, porozumienie nie dotyczy wód górskich.

  Dopłata na wody górskie: górskie

 • Okręg PZW w Łodzi - porozumienie na wody górskie i nizinne

   
 • Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Wędkarze okręgu kieleckiego mogą łowić bez dodatkowych opłat na zbiornikach obwodu rybackiego rzeki Drzewiczka nr-1: Browary I i II, Piła, Stary Młyn, Górny Młyn, Stara Kuźnica, Drutarnia, Szabelnia. Po opłaceniu 50% wartości składki okręgowej jaka obowiązuje na terenie okręgu, na którego wędkarz będzie dokonywał amatorskiego połowu ryb wędką, upoważnia do wędkowania na wodach udostępnionych przez umawiające się okręgi. Wędkarze umawiających się okręgów dokonują opłat w kołach wędkarskich na terenie umawiających się okręgów.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: nizinne i górskie

 • Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Członkowie umawiających się Okręgów po wniesieniu w macierzystym Okręgu składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód mają prawo wykupienia składek okręgowych uprawniających do połowu ryb na terenie Okręgów zawierających porozumienie.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: górskie i nizinne

 • Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody górskie i nizinne

   
 • Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody górskie i nizinne

   
 • Okręg PZW w Tarnowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Porozumienie zawarte na zasadzie opłat przez członków Okręgu kieleckiego na zagospodarowanie wód Okręgu tarnowskiego w wysokości 70 zł. natomiast członkowie Okręgu tarnowskiego 56 zł. Oplata ta upoważnia do wędkowania na wodach użytkowanych przez Okręg tarnowski: 1. obwód rybacki rzeki Wisła nr 4 i 5. 2. obwód rybacki rzeki Dunajec nr 6. 3. obwód rybacki zbiornika Czchów na rzece Dunajec nr 7, 8, 9. 4. obwód rybacki rzeki Biała Tarnowska nr 2. 5. obwód rybacki rzeki Raba nr 5. 6. obwód rybacki rzeki Breń nr 1. 7. obwód rybacki rzeki Uszwica nr 1. 8. wyrobiska pożwirowe Bobrowniki Wielkie i Olszyny. Honorowane są ulgi dla odznaczonych Złotą Odznaką z Wieńcami oraz członków Honorowych PZW.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: dopłata

 • Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

   
 • PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne